top of page
Vizītkartes

Kopš seniem laikiem līdz pat mūsdienām vizītkartes ir ļoti ērts informācijas nodošanas veids, lieliski paužot cilvēka vai viņa uzņēmuma individualitāti un stilu.

Pēc biznesa tikšanās vai draudzīgām pārrunām Jūs vienmēr varat atstāt labu iespaidu uz sarunas biedru, atstājot informāciju par sevi, savu darbības veidu vai uzņēmumu, kurā strādājat.

Oriģinālas idejas, mūsdienu tehnoloģijas, dažādas drukas iespējas un plaša materiālu izvēle, kas arvien tiek papildināta, ļauj izstrādāt un izgatavot unikālas, prātā paliekošas vizītkartes, kuras priecēs ne tikai Jūs, bet arī Jūsu potenciālos klientus. Pret savu vizītkarti izturieties radoši un ar mīlestību! Tā Jums atmaksās ar labu klientu attieksmi pret Jums, vajadzīgajā brīdī vienmēr atgādinās par Jums un netiks aizmirsta vai izmesta.

Atnāciet pie mums! Mēs izstrādāsim Jums individuālu vizītkartes dizainu, palīdzēsim izvēlēties papīru, krāsu toņus, informēsim par iespējamajām drukas tehnoloģijām un interesantām iespējām kā izcelt Jūsu vizītkarti. Parādīsim mūsu izgatavoto vizītkaršu paraugus, kā arī varam atkārtoti izgatavot vizītkartes pēc Jūsu parauga. Jūs varat nākt pie mums arī ar savu vizītkartes dizainu un mēs iemiesosim Jūsu ideju dzīvē.

bottom of page