top of page
Sietspiede

Diezgan darbietilpīgs process, kurā tiek izmantots roku darbs. Tehnoloģija ļauj drukāt uz dažādiem materiāliem: baltiem un krāsainiem papīriem un kartoniem ar dažādu blīvumu un struktūru, uz plastikāta, uz pašlīmējošām plēvēm, uz koka un auduma … Krāsas uz virsmas tiek uzklātas manuāli, un pēc nožūšanas iegūst lielisku izturību, asumu un spilgtumu. Mēs izmantojam ļoti plašu PANTONE krāsu paleti, nodrošinot iespēju uzdrukāt jebkuru krāsu un toni. Plašā dizaina papīru izvēle ļaus Jums atrast vajadzīgo risinājumu.

Kā papildus efektus, kas var izdaiļot Jūsu vizītkartes dizainu, mēs varam Jums piedāvāt metāliskās krāsas (zelta, sudraba, bronzas), UV lakas pārklājumu visai virsmai vai atsevišķiem elementiem, folijspiedi (dažādu veidu krāsainas un hologrāfiskas folijas), reljefspiedi (burtu, logotipu vai citus elementu izspiešana), nestandarta izmēra vai formas vizītkartes.

Aprēķinot cenas, tiek ņemti vērā visi nepieciešamie materiāli un operācijas, tāpēc izmaksas var būtiski atšķirties no parastu ar printeri drukātu vizītkaršu izmaksām, bet rezultātā Jūsu vizītkartes iepriecinās Jūs ar savu skaistumu un individualitāti, tāpēc Jums nebūs žēl patērēto līdzekļu un veltītā laika.

bottom of page