Sietspiede

Diezgan darbietilpīgs process, kurā tiek izmantots roku darbs. Tehnoloģija ļauj drukāt uz dažādiem materiāliem: baltiem un krāsainiem papīriem un kartoniem ar dažādu blīvumu un struktūru, uz plastikāta, uz pašlīmējošām plēvēm, uz koka un auduma … Krāsas uz virsmas tiek uzklātas manuāli, un pēc nožūšanas iegūst lielisku izturību, asumu un spilgtumu. Mēs izmantojam ļoti plašu PANTONE krāsu paleti, nodrošinot iespēju uzdrukāt jebkuru krāsu un toni. Plašā dizaina papīru izvēle ļaus Jums atrast vajadzīgo risinājumu.

Kā papildus efektus, kas var izdaiļot Jūsu vizītkartes dizainu, mēs varam Jums piedāvāt metāliskās krāsas (zelta, sudraba, bronzas), UV lakas pārklājumu visai virsmai vai atsevišķiem elementiem, folijspiedi (dažādu veidu krāsainas un hologrāfiskas folijas), reljefspiedi (burtu, logotipu vai citus elementu izspiešana), nestandarta izmēra vai formas vizītkartes.

Aprēķinot cenas, tiek ņemti vērā visi nepieciešamie materiāli un operācijas, tāpēc izmaksas var būtiski atšķirties no parastu ar printeri drukātu vizītkaršu izmaksām, bet rezultātā Jūsu vizītkartes iepriecinās Jūs ar savu skaistumu un individualitāti, tāpēc Jums nebūs žēl patērēto līdzekļu un veltītā laika.

Caurspīdīgs plastikāts

Reljefs

Reljefs un laka

Violeta folija

Reljefveida logotips

Krāsains kartons

Krāsains kartons

Krāsains kartons

Reljefspiede un UV laka

Metāls

Hologrammu zelts

Folijspiede

Spilgti zaļš

Birka ar hologrammu

Saliekama

Divu slāņu papīrs

Reljefveida papīrs

Ietonētā laka

Balts gluds papīrs

Caurspīdīgs reljefs plastikāts

Reljefveida logotips

Birkas

Laku musturs

Zelta un sudraba krāsas

Violeta folijspiede