top of page
Poligrāfija

Ja Jums nepietiek ar Jūsu vizītkartē norādīto informācijas apjomu, lai pilnā mērā pastāstītu par savām precēm vai pakalpojumiem; ja Jūs vēlaties sīkāk aprakstīt Jūsu piedāvāto produktu vai prezentēt Jūsu darbību, parādīt krāsainas savu izstrādājumu vai materiālu fotogrāfijas, kas saistītas ar Jūsu biznesu, tad tāda reklāmas produkcija, kā: bukleti, skrejlapas, plakāti, žurnāli vai katalogi Jums tajā palīdzēs! Bet mēs palīdzēsim tos izstrādāt un izgatavot!

Mēs drukājam praktiski jebkuru produkciju, jebkuru formātu un jebkādu tirāžu. No maziem atlaižu kuponiem līdz lieliem reklāmas banneriem. Tādas ikdienas darbā nepieciešamas lietas, kā firmas veidlapas, pasta aploksnes, dokumentu mapes, uzlīmes, etiķetes, to visu var izgatavot pie mums, izmantojot atpazīstamu un neatkārtojamu firmas stilu.

Jūs rīkojat dažādus pasākumus, svinības vai koncertus? Jums būs nepieciešamas reklāmas afišas, ielūgumi un ieejas biļetes? Mēs tās izgatavosim.

Jūs gatavojaties izstādei? Tātad Jūs neiztiksiet bez reklāmas bukletiem un atlaižu kuponiem, lai pieteiktu sevi un piesaistītu vairāk klientu. Ieinteresētajiem cilvēkiem atstājiet savas produkcijas katalogus – mēs varam Jums tos izdrukāt un iesiet lapas ērtā formātā. Vēlaties kādam dāvināt Jūsu pakalpojumu dāvanu karti? Arī šeit mēs Jums palīdzēsim!

Varbūt Jūs esat modelētājs, esat izveidojis savu zīmolu un šujat apģērbu vai apavus? Tad tādai produkcijai būtu nepieciešams izstrādāt birku. Mēs drukājam arī uz audumiem un krāsainiem kartoniem. Savā darbā izmantojam jaunākās tehnoloģijas un mūsdienu iekārtas ar plašām iespējām.

bottom of page